Ofertă refuzată Cumpărare directă

NITRODILUANT D209 0.9L GXG / SRTFC Cluj/Rev Vag Satu Mare

Număr anunț
DA40121584
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
SAMFERO SRL (CUI 11956327)
Cod CPV
44832200-3 · Diluanti (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32,79 RON
Valoare finală
32,79 RON
Data publicării
01.04.2026 11:54
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
06.04.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.