Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solutie parbriz vara 5L

Număr anunț
DA40109074
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI RO10890801)
Furnizor / câștigător
OPETH INGREDIUM S.R.L. (CUI 41028742)
Cod CPV
24322500-2 · Alcool (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
424 RON
Valoare atribuită
424 RON
Data publicării
31.03.2026 10:32
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
06.04.2026 15:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

424 RON

din 424 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.