Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE DE ÎNTREȚINERE STADION FOTBAL

Număr anunț
DA40148566
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV GLORIA 2018 BISTRITA-NASAUD (CUI 39328462)
Furnizor / câștigător
BISTRI-VET SRL (CUI RO24321865)
Cod CPV
24453000-4 · Erbicide (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
243,24 RON
Valoare atribuită
243,24 RON
Data publicării
06.04.2026 13:33
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
06.04.2026 14:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

243,24 RON

din 243,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.