Ofertă acceptată Cumpărare directă

Domestos dezinfectant dezinfectanti de pentru pardoseli suprafete avizat aviz biocid MS 5l 5 l litri

Număr anunț
DA40148278
Autoritate contractantă
Scoala GIMNAZIALA "Pricipesa Elena Bibescu (CUI 19221932)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
221,95 RON
Valoare atribuită
221,95 RON
Data publicării
06.04.2026 13:16
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
06.04.2026 16:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

221,95 RON

din 221,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.