Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEZICON – Dezinfectant concentrat de nivel inalt,KLINTENSIV 5 L STOC

Număr anunț
DA40147668
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MIOVENI (CUI 4318202)
Furnizor / câștigător
ALVIMED LOGISTIC S.R.L. (CUI 46270363)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.733,60 RON
Valoare atribuită
5.733,60 RON
Data publicării
06.04.2026 12:34
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
06.04.2026 12:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.733,60 RON

din 5.733,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.