Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CIAO BELLA LAVETA LAVETE USCATE ROLA UNIVERSALE 50 BUC/ROLA 23X39CM ROSU, GALBEN, ALBASTRU, VERDE
- Număr anunț
- DA40144906
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
- Furnizor / câștigător
- INTERMED GRUP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 48573207)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.231 RON
- Valoare atribuită
- 3.231 RON
- Data publicării
- 06.04.2026 09:53
- Termen limită
- 11.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.04.2026 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.231 RON
din 3.231 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro