Ofertă refuzată
Cumpărare directă
ANIOSYME XL3-Dezinfectant detergent pentru instrumentar trienzimatic
- Număr anunț
- DA40133818
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CONSTANTA (CUI 2983845)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
- Cod CPV
- 24965000-6 · Enzime (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.800 RON
- Valoare finală
- 4.800 RON
- Data publicării
- 02.04.2026 13:45
- Termen limită
- 11.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.04.2026 12:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.