Ofertă acceptată Cumpărare directă

HDD Extern WD Elements, 6TB, 3.5", negru, USB 3.0

Număr anunț
DA40149392
Autoritate contractantă
CURTEA DE APEL PITESTI (CUI 17180054)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
Cod CPV
30234000-8 · Suporturi de memorie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.486 RON
Valoare atribuită
1.486 RON
Data publicării
06.04.2026 14:23
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
06.04.2026 14:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.486 RON

din 1.486 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.