Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale curatenie

Număr anunț
DA40148066
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
Furnizor / câștigător
POVAMIN SRL (CUI RO14304999)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.797 RON
Valoare atribuită
4.797 RON
Data publicării
06.04.2026 13:03
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
06.04.2026 13:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.797 RON

din 4.797 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.