Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hard Disk HDD extern 2 TB
- Număr anunț
- DA40146965
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PEDIATRIE PLOIESTI (CUI 15513888)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
- Cod CPV
- 30233000-1 · Dispozitive de stocare si citire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 390 RON
- Valoare atribuită
- 390 RON
- Data publicării
- 06.04.2026 11:50
- Termen limită
- 11.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.04.2026 12:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
390 RON
din 390 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro