Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie directa

Număr anunț
DA40130259
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC PETRU RARES BARLAD (CUI 11631180)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39561130-2 · Etichete si ecusoane textile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116,63 RON
Valoare atribuită
116,63 RON
Data publicării
02.04.2026 10:53
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
06.04.2026 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

116,63 RON

din 116,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.