Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dispozitiv de strangere garnitura Dn 1000mm

Număr anunț
DA40149157
Autoritate contractantă
Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
Furnizor / câștigător
MET INTER PROD SRL (CUI 36749319)
Cod CPV
44163160-9 · Conducte de distributie si accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.740 RON
Valoare atribuită
14.740 RON
Data publicării
06.04.2026 14:08
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
06.04.2026 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.740 RON

din 14.740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.