Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de alimentatie publica Continental Forum Tirgu Mures
- Număr anunț
- DA40145653
- Autoritate contractantă
- Clubul Sportiv Municipal Targu Mures – Marosvasarhelyi Varosi Sportklub (CUI 39506110)
- Furnizor / câștigător
- CONTINENTAL HOTELS SA (CUI RO1559737)
- Cod CPV
- 55310000-6 · Servicii de restaurant cu ospatari (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.298,17 RON
- Valoare atribuită
- 26.298,17 RON
- Data publicării
- 06.04.2026 10:35
- Termen limită
- 11.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.04.2026 10:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
26.298,17 RON
din 26.298,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro