Ofertă refuzată Cumpărare directă

DERMOBACTER 5 MG / 2 MG/MLX 300 ML SOL CUT

Număr anunț
DA40134419
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
Furnizor / câștigător
ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
Cod CPV
33631100-3 · Antifungice de uz dermatologic (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
174,50 RON
Valoare finală
174,50 RON
Data publicării
02.04.2026 14:14
Data finalizării
06.04.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.