Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET CIRCUIT DE VENTILATIE NEONATALA EVAQUA 2_RT265+Senzor de flux+Filtre aer incubator Giraffe

Număr anunț
DA40146794
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
HELLIMED SRL (CUI RO4885207)
Cod CPV
34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.835 RON
Valoare atribuită
3.835 RON
Data publicării
06.04.2026 11:40
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
06.04.2026 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.835 RON

din 3.835 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.