Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BETALOC I.V. 1MG/ML 5FI X 5ML(METOPROLOLUM)
- Număr anunț
- DA40147554
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRASOV (CUI 7661840)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30,40 RON
- Valoare atribuită
- 30,40 RON
- Data publicării
- 06.04.2026 12:27
- Termen limită
- 11.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.04.2026 12:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30,40 RON
din 30,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro