Ofertă acceptată Cumpărare directă

SULFAT DE ATROPINA 1MG/ML SOL.INJ. 1ML X 5FI TAKEDA (ATROPINUM)

Număr anunț
DA40147497
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN BRASOV (CUI 7661840)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
214,80 RON
Valoare atribuită
214,80 RON
Data publicării
06.04.2026 12:23
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
06.04.2026 12:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

214,80 RON

din 214,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.