Ofertă acceptată Cumpărare directă

AMPIPLUS 1000MG/500MG PULB PT SOL INJ/PERF CT*25 FLAC/AMPICILLINUM + SULBACTAM

Număr anunț
DA40137200
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MANGALIA (CUI 4515441)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.328 RON
Valoare atribuită
6.328 RON
Data publicării
03.04.2026 08:58
Termen limită
08.04.2026 17:00
Data finalizării
06.04.2026 14:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.328 RON

din 6.328 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.