Ofertă acceptată Cumpărare directă

BROMHEXIN 8MG X 20CP/BROMHEXIN R0MPHARM 2MG/CIFRAN 500MG/CIPRINOL 100MG

Număr anunț
DA40129664
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
565,90 RON
Valoare atribuită
565,90 RON
Data publicării
02.04.2026 10:23
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
06.04.2026 14:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

565,90 RON

din 565,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.