Ofertă acceptată Cumpărare directă

MANER LADA 200X20 ZN 102193 200Z

Număr anunț
DA40146472
Autoritate contractantă
TEATRUL ION CREANGA (CUI 4266510)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39290000-1 · Diverse accesorii de mobilier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
184,62 RON
Valoare atribuită
184,62 RON
Data publicării
06.04.2026 11:21
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
06.04.2026 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

184,62 RON

din 184,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.