Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitionare servicii de secretariat si servicii suport management de proiect
- Număr anunț
- DA40147323
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC VASILE JUNCU MINIS (CUI 29049746)
- Furnizor / câștigător
- CIOBANU C. VLAD PFA (CUI 51216891)
- Cod CPV
- 79500000-9 · Servicii de asistenta in birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 06.04.2026 12:12
- Termen limită
- 11.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.04.2026 12:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro