Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICE APARATURA LABORATOR DE RECUPERARE MEDICALA, MEDICINA FIZICA SI BALNEOLOGIE - APRILIE 2026

Număr anunț
DA40126429
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI RO10188824)
Cod CPV
50210000-0 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru aeronave si pentru alte echipamente (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.500 RON
Valoare finală
13.500 RON
Data publicării
01.04.2026 15:39
Termen limită
06.04.2026 17:00
Data finalizării
06.04.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.