Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Asistență juridică și reprezentare
- Număr anunț
- DA40137306
- Autoritate contractantă
- CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATOR (CUI 14204175)
- Furnizor / câștigător
- TUTUIANU, MURESAN & ASOCIATII - SOCIETATE CIVILA DE AVOCATI (CUI RO42241241)
- Cod CPV
- 79110000-8 · Servicii de consultanta si de reprezentare juridica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.000 RON
- Valoare atribuită
- 21.000 RON
- Data publicării
- 03.04.2026 09:05
- Termen limită
- 11.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.04.2026 19:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.000 RON
din 21.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro