Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCERNA DESHIDRATATA PELETI

Număr anunț
DA40150200
Autoritate contractantă
Institutul de Cercetare Dezvoltare pentru Cresterea Ovinelor si Caprinelor Palas Constanta (CUI RO23635789)
Furnizor / câștigător
EXPERT TRAINING SOLUTIONS SRL (CUI RO24710021)
Cod CPV
03114200-5 · Plante furajere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.750 RON
Valoare atribuită
33.750 RON
Data publicării
06.04.2026 15:18
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
06.04.2026 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.750 RON

din 33.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.