Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii curatenie scari de bloc

Număr anunț
DA40138648
Autoritate contractantă
Municipiul Iasi (CUI 4541580)
Furnizor / câștigător
CLEAN WAY MAGIC S.R.L. (CUI 47419839)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
112.860 RON
Valoare atribuită
112.860 RON
Data publicării
03.04.2026 10:23
Termen limită
12.04.2026 17:00
Data finalizării
07.04.2026 14:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

112.860 RON

din 112.860 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.