Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sticla termopan clar- lowe 24 mm;Sticla duplex 441;Usa din pvc

Număr anunț
DA40151218
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
Furnizor / câștigător
ANS UTIL TERMOPAN S.R.L. (CUI 37770203)
Cod CPV
14820000-5 · Sticla (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.465 RON
Valoare atribuită
4.465 RON
Data publicării
07.04.2026 08:31
Termen limită
12.04.2026 17:00
Data finalizării
07.04.2026 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.465 RON

din 4.465 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.