Ofertă acceptată Cumpărare directă

FILTRU ANTIBACTERIAN HME/HEPA CU UMIDIFICATOR ADULTI , COPII SI NOU NASCUTI- ATI

Număr anunț
DA40151139
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDIAS (CUI 4751469)
Furnizor / câștigător
NAFKA GRUP SRL (CUI RO16320869)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
427,50 RON
Valoare atribuită
427,50 RON
Data publicării
07.04.2026 08:21
Termen limită
12.04.2026 17:00
Data finalizării
07.04.2026 09:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

427,50 RON

din 427,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.