Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet consumabile oncologie

Număr anunț
DA40144195
Autoritate contractantă
SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE Dr. Nicolae Rusdea Baia Mare (CUI 3627145)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.333,58 RON
Valoare atribuită
7.333,58 RON
Data publicării
06.04.2026 09:10
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
07.04.2026 14:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.333,58 RON

din 7.333,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.