- Număr anunț
- DA40150653
- Autoritate contractantă
- TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI RO10622337)
- Furnizor / câștigător
- INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI RO24195562)
- Cod CPV
- 31521000-4 · Lampi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 306,25 RON
- Valoare atribuită
- 306,25 RON
- Data publicării
- 06.04.2026 16:11
- Termen limită
- 11.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.04.2026 08:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
306,25 RON
din 306,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro