Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BARBOTOR / UMIDIFICATOR OXIGEN PREUMPLUT CU APA STERILA 340 / 350 ML, PREVAZUT CU CONECTOR 9/16
- Număr anunț
- DA40147071
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
- Cod CPV
- 33157000-5 · Oxigenoterapie si asistenta respiratorie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.450 RON
- Valoare atribuită
- 45.450 RON
- Data publicării
- 06.04.2026 11:56
- Termen limită
- 11.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.04.2026 21:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
45.450 RON
din 45.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro