Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ECO HIPP ORGANIC COMBIOTIC 1 CT*800 G REF 11515 31.03.2026
- Număr anunț
- DA40146115
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 15884000-8 · Alimente pentru nou-nascuti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.900 RON
- Valoare atribuită
- 9.900 RON
- Data publicării
- 06.04.2026 11:00
- Termen limită
- 11.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.04.2026 10:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.900 RON
din 9.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro