Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse produse alimentare

Număr anunț
DA40144825
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII-UNITATEA MILITARA 01602 BACAU (CUI 7245130)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
284,49 RON
Valoare atribuită
284,49 RON
Data publicării
06.04.2026 09:47
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
07.04.2026 14:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

284,49 RON

din 284,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.