Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET FRUCTE SI LEGUME PROASPETE

Număr anunț
DA40134708
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ALBA CA ZAPADA (CUI 17965618)
Furnizor / câștigător
AML EPIONA SRL (CUI RO25063799)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
536,64 RON
Valoare finală
536,64 RON
Data publicării
02.04.2026 14:28
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
07.04.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.