Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE PAPETARIE

Număr anunț
DA40152698
Autoritate contractantă
Gospodarie Comunala Valu lui Traian SRL (CUI RO30098173)
Furnizor / câștigător
TRYAMM NET SRL (CUI RO13146610)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.180,76 RON
Valoare atribuită
2.180,76 RON
Data publicării
07.04.2026 10:19
Termen limită
12.04.2026 17:00
Data finalizării
07.04.2026 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.180,76 RON

din 2.180,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.