Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAPAC WC "BREMEN" -S.C. RATBV S.A.

Număr anunț
DA40151281
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
Cod CPV
19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.099,14 RON
Valoare atribuită
1.099,14 RON
Data publicării
07.04.2026 08:37
Termen limită
12.04.2026 17:00
Data finalizării
07.04.2026 08:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.099,14 RON

din 1.099,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.