Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET LEGUME SI FRUCTE PROASPETE

Număr anunț
DA40154512
Autoritate contractantă
LICEUL WALDORF CLUJ NAPOCA (CUI 17989919)
Furnizor / câștigător
AML EPIONA SRL (CUI RO25063799)
Cod CPV
03221000-6 · Legume (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68,88 RON
Valoare atribuită
68,88 RON
Data publicării
07.04.2026 12:12
Termen limită
12.04.2026 17:00
Data finalizării
07.04.2026 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

68,88 RON

din 68,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.