Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REPARATII CURENTE - PAVARE TROTUARE NOUL LOCAL

Număr anunț
DA40150893
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
Furnizor / câștigător
SERO CIVIL CONSTRUCT S.R.L. (CUI 42313755)
Cod CPV
45233222-1 · Lucrari de pavare si de asfaltare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
565.052,50 RON
Valoare atribuită
565.052,50 RON
Data publicării
07.04.2026 07:04
Termen limită
12.04.2026 17:00
Data finalizării
07.04.2026 07:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

565.052,50 RON

din 565.052,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.