Ofertă acceptată
Cumpărare directă
produse din plastic , polietilenă, sticlă-pachet de materiale inclusiv transport beneficiar intern
- Număr anunț
- DA40144479
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39226220-0 · Recipiente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.102,77 RON
- Valoare atribuită
- 3.102,77 RON
- Data publicării
- 06.04.2026 09:28
- Termen limită
- 11.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.04.2026 10:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.102,77 RON
din 3.102,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro