Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solutie Ringer Lactat x 250 ml*30 PUNGI cutie x 30 pungi din non-PVC plastifiat

Număr anunț
DA40147682
Autoritate contractantă
ELYTIS HOSPITAL HOP (CUI 13165477)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.919,41 RON
Valoare atribuită
3.919,41 RON
Data publicării
06.04.2026 12:35
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
07.04.2026 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.919,41 RON

din 3.919,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.