Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie serviciu pregatire profesionala

Număr anunț
DA40153497
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01394 BUCOV (CUI 5051862)
Furnizor / câștigător
CONFORTUL SRL BOTOSANI FILIALA TIMISOARA (CUI 18220220)
Cod CPV
79633000-0 · Servicii de perfectionare a personalului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.400 RON
Valoare atribuită
3.400 RON
Data publicării
07.04.2026 11:11
Termen limită
12.04.2026 17:00
Data finalizării
07.04.2026 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.400 RON

din 3.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.