Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set cartuse compatibile HP MFP4302 FDW ( B, Y, C, M)

Număr anunț
DA40150009
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Urlati (CUI 20794712)
Furnizor / câștigător
ARCHITERRA NEW TECHNOLOGIES S.R.L. (CUI RO46940072)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
06.04.2026 15:04
Termen limită
12.04.2026 17:00
Data finalizării
07.04.2026 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.