Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii artistice - eveniment aniversar 8 ani de la inaugurarea Centrului JEAN CONSTANTIN
- Număr anunț
- DA40150124
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL JUDETEAN CONSTANTA"TEODOR T. BURADA (CUI 4859860)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIA ORCHESTRA SIMFONICA BUCURESTI (CUI 30617386)
- Cod CPV
- 92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.000 RON
- Valoare atribuită
- 60.000 RON
- Data publicării
- 06.04.2026 15:13
- Termen limită
- 11.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.04.2026 15:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
60.000 RON
din 60.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro