Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctionala Brother MFC-L8690CDW, Laser Color, Format A4, Retea, Wi-Fi, Duplex
- Număr anunț
- DA40151041
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
- Furnizor / câștigător
- NARIN ADVERTISING & CONSULTING SRL (CUI RO22404336)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.280 RON
- Valoare atribuită
- 2.280 RON
- Data publicării
- 07.04.2026 08:06
- Termen limită
- 12.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.04.2026 09:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.280 RON
din 2.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro