Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere si reparatii la sistemul de iluminat public in comuna Zădăreni

Număr anunț
DA40150526
Autoritate contractantă
COMUNA ZADARENI (CUI 16343200)
Furnizor / câștigător
BANAT ELECTRIC COMPANY SRL (CUI RO33372272)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.000 RON
Valoare atribuită
4.000 RON
Data publicării
06.04.2026 15:48
Termen limită
12.04.2026 17:00
Data finalizării
07.04.2026 08:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 4.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.