Ofertă refuzată Cumpărare directă

Solutie hemofiltrare pe baza de bicarbonat - MEDICAMENT (Prismasol) REF 11546 31.03.2026 ATI1 F90

Număr anunț
DA40153424
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
THREE PHARM SRL (CUI RO26361386)
Cod CPV
33692800-5 · Solutii de dializa (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.704 RON
Valoare finală
34.488 RON
Data publicării
07.04.2026 11:06
Termen limită
12.04.2026 17:00
Data finalizării
07.04.2026 13:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.