Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tulpini de referinta
- Număr anunț
- DA40150314
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Caras-Severin (CUI 3227068)
- Furnizor / câștigător
- DECORIAS SRL (CUI 30888792)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.811,44 RON
- Valoare atribuită
- 2.811,44 RON
- Data publicării
- 06.04.2026 15:26
- Termen limită
- 11.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.04.2026 15:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.811,44 RON
din 2.811,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro