Ofertă refuzată Cumpărare directă

KIT PENTRU 100 TESTE SANGE TOTAL "EUREKA" - pentru determinare droguri LC-MS

Număr anunț
DA40134137
Autoritate contractantă
Institutul de Medicina Legala Tg. Mures (CUI 13700979)
Furnizor / câștigător
ATU 18379608 Shimadzu Handelsgesellschaft mbH
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.335 RON
Valoare finală
7.335 RON
Data publicării
02.04.2026 13:59
Termen limită
07.04.2026 17:00
Data finalizării
07.04.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.