Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TRIPLIXAM 10MG/2.5MG/5MG X 30CP FILM (COMBINATII (PERINDOPRILUM+INDAPAMIDUM+AMLODIPINUM))
- Număr anunț
- DA40127864
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400 RON
- Valoare atribuită
- 411,10 RON
- Data publicării
- 02.04.2026 08:53
- Termen limită
- 08.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 07.04.2026 09:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
411,10 RON
din 400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro