Ofertă acceptată Cumpărare directă

Geacă Impermeabilă 3 în 1 Iarnă Drumeție NH100 0°C Mov Damă

Număr anunț
DA40146353
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC GRADINA ZOOLOGICA (CUI 17298786)
Furnizor / câștigător
ROUMASPORT (DECATHLON) (CUI RO23727785)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
247,93 RON
Valoare atribuită
247,93 RON
Data publicării
06.04.2026 11:13
Termen limită
11.04.2026 17:00
Data finalizării
06.04.2026 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

247,93 RON

din 247,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.