Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mixer de mână cu bol

Număr anunț
DA40152087
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39711211-1 · Mixere pentru alimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
396,54 RON
Valoare atribuită
396,54 RON
Data publicării
07.04.2026 09:36
Termen limită
12.04.2026 17:00
Data finalizării
07.04.2026 19:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

396,54 RON

din 396,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.